Strona główna

Aktualności

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne

Aktualności

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu warsztatowym dotyczącym powstającego Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP) dla Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego. Odbędzie się ono w środę 22 listopada o 17:00 w sali nr 4 Urzędu Miejskiego w Pabianicach przy ul. Zamkowej 16.


Autobus Solaris na pętli Waltera-Jankego - linia A41

Zmiany na liniach 2, A41 i T

Od czwartku 2 listopada, z powodu niskiej frekwencji, zostaną zlikwidowane kursy linii A41 o 4:34 z Waltera-Jankego i o 4:42 z Warszawskiej. Nastąpią również korekty godzin wyjazdów linii 2 z zajezdni MZK do Waltera-Jankego po godz. 4. Od poniedziałku 6 listopada zmienią się czasy przejazdów i godziny odjazdów linii T (korekty do 4 minut).


znicze

Komunikacja na Wszystkich Świętych

Autobusy MZK będą 1 listopada kursowały według rozkładu na dni robocze z późniejszymi wyjazdami oraz w przypadku linii 261 i 265 z wcześniejszymi zjazdami. Na liniach 7 i T będzie obowiązywał specjalny rozkład. Skrócone zostaną trasy linii 7 i 265, a autobusy linii T pojadą przez ul. Orlą. Na liniach D i 41 będzie obowiązywał rozkład niedzielny.


Autobus N4B w Łodzi na al. Kościuszki

Zmiana czasu. Jak pojedzie N4B i FLIXBUS?

W nocy z soboty na niedzielę (z 28 na 29 października) nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Wskazówki zegarów zostaną przesunięte z godziny 3:00 na 2:00. Kurs autobusu FLIXBUS linii N1300 relacji Praga – Pabianice – Warszawa w kierunku Warszawy będzie wykonany godzinę wcześniej, czyli o 5:15 zamiast o 6:15.