Strona główna

Aktualności

Objazd linii 41 w Łodzi od 1 lipca

41 na Chojny Kurczaki od 1 lipca

W związku z kolejnym etapem prac torowych na rondzie Lotników Lwowskich w Łodzi, od poniedziałku 1 lipca do odwołania zmianie ulegnie trasa linii tramwajowej 41. Tramwaje z Pabianic dojadą bez zmian do ronda Lotników Lwowskich, następnie pojadą objazdem ulicami: Paderewskiego i Rzgowską do pętli Chojny Kurczaki.


linia 263 na ul. Kościuszki w Ksawerowie

14-15 czerwca skrócona trasa 263

W piątek 14 czerwca od godz. 14:00 oraz w sobotę 15 czerwca trasa linii autobusowej 263 w Ksawerowie zostanie skrócona do ulicy Kościuszki (dawna krańcówka przy skrzyżowaniu z ulicą Traktorową). Zmiana wprowadzana jest na wniosek Urzędu Gminy Ksawerów w związku z Festynem Gminnym w Ksawerowie.


pociąg Regio na przystanku Pabianice Północne

Zmiana rozkładu pociągów od 9 czerwca

Od 9 czerwca wchodzi w życie zmiana kolejowego rozkłady jazdy. Zmieniają się zasady rezerwacji miejsc w pociągach PKP InterCity. Obowiązkową rezerwacją będą objęte pociągi: IC „Baczyński” i IC „Asnyk” (Wrocław – Pabianice – Warszawa), IC „Łużyce” (Zgorzelec – Pabianice – Warszawa) oraz IC „Słowacki” (Wrocław – Pabianice – Ełk).


Kod QR na przystanku

Kody QR na przystankach

Na przystankach, które nie są wyposażone w tablice dynamicznej informacji pasażerskiej, umieściliśmy naklejki z kodami QR. Po ich zeskanowaniu, na ekranie smartfona wyświetli się wirtualna tablica z informacjami o rzeczywistych godzinach odjazdów najbliższych autobusów i tramwajów z danego przystanku.