Zmiany na linii nocnej N4B

Autobus nocny N4B - zmiana czasu na letni

W nocy z soboty 25 marca na niedzielę 26 marca nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. Zmieni się kursowanie autobusów linii nocnej N4B. Odjazdy od godz. 2:00 będą realizowane z opóźnieniem o godzinę względem standardowego rozkładu jazdy. Od 27 marca zmieni się trasa w rejonie skrzyżowania ulic Struga i Żeromskiego w Łodzi.

W nocy z soboty na niedzielę (25 / 26 marca) wskazówki zegarów zostaną przesunięte z godz. 2:00 na 3:00.

Kursy autobusu linii N4B z Łodzi będą wykonane z krańcówki Stoki Skalna o 0:02 czasu zimowego (bez zmian) i o 3:02 czasu letniego. Z przystanku przesiadkowego Kościuszki / Zielona autobus odjedzie o godz. 0:30 czasu zimowego i o godz. 3:30 czasu letniego.

Kursy z Dworca PKP w Pabianicach do Łodzi będą wykonane o 1:55 czasu zimowego (bez zmian) oraz o godz. 4:55 czasu letniego (zamiast o godz. 3:55).

W związku z zakończeniem prac inwestycyjnych na wschodnim wlocie skrzyżowania ul. Struga i Żeromskiego, od 27 marca zmieni się trasa linii N4B. Od pętli Stoki Skalna autobusy pojadą bez zmian do al. Kościuszki, następnie ulicami: Struga, Żeromskiego i stałą trasą do Pabianic. Zmiana trasy dotyczy tylko podanego kierunku.