Zmiany na liniach 2, A41 i T

Autobus Solaris na pętli Waltera-Jankego - linia A41

Od czwartku 2 listopada, z powodu niskiej frekwencji, zostaną zlikwidowane kursy linii A41 o 4:34 z Waltera-Jankego i o 4:42 z Warszawskiej. Nastąpią również korekty godzin wyjazdów linii 2 z zajezdni MZK do Waltera-Jankego po godz. 4. Od poniedziałku 6 listopada zmienią się czasy przejazdów i godziny odjazdów linii T (korekty do 4 minut).

Linia 2:

Od 2 listopada kursy wyjazdowe z zajezdni MZK przy ul. Lutomierskiej w kierunku Waltera-Jankego będą opóźnione z 4:14 na 4:47 i z 4:54 na 4:57.

Oto rozkład jazdy linii 2 ważny od 2 listopada:

Lutomierska / Zajezdnia MZK » Waltera-Jankego (pozostałe kierunki bez zmian)

Linia A41:

Od 2 listopada, z uwagi na niską frekwencję, zostaną zlikwidowane kursy linii A41 o 4:34 z Waltera-Jankego i o 4:42 z Warszawskiej, Pozostałe godziny odjazdów nie zmieniają się.

Oto rozkład jazdy linii A41 ważny od 2 listopada:

Waltera-Jankego » Warszawska / Sikorskiego

Warszawska / Sikorskiego » Waltera-Jankego

Linia T:

Od 6 listopada nastąpi korekta rozkładu jazdy linii T. W celu poprawy punktualności kursowania skorygowane zostaną czasy przejazdów, w związku z czym zmienią się godziny odjazdów do 4 minut.

Uwaga! W dniach 6 – 10 listopada, z powodu remontu ul. Łódzkiej w Rzgowie, spodziewany jest wzmożony ruch drogowy na ul. Pabianickiej. Możliwe są w tym czasie opóźnienia w kursowaniu autobusów linii T. Za utrudnienia przepraszamy.

Oto rozkład jazdy linii T ważny od 6 listopada:

Dworzec PKP » Rzgów » Guzew

Guzew » Rzgów » Dworzec PKP