2 – 3 czerwca: objazd linii 3, 4, 6, D

Od piątku 2 czerwca od godz. 7:00 do soboty 3 czerwca, z powodu robót drogowych na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Konstantynowskiej (rozkładanie warstwy ścieralnej asfaltu), autobusy linii 3, 4 i 6 oraz sobotnie popołudniowe kursy linii D pojadą objazdem ulicami Warszawską i Sikorskiego.

Zawieszone zostaną przystanki: Konstantynowska oraz Konstantynowska / Warszawska.

Jednocześnie uruchomione zostaną przystanki tymczasowe: Warszawska / 3 Maja – w kierunku zachodnim na wysokości posesji nr 38, w kierunku wschodnim – na wysokości posesji nr 49 (jak dawny przystanek linii T).

Linia 3:

Autobusy linii 3 z Dworca PKP pojadą bez zmian do ul. 3 Maja, następnie ulicami: Warszawską, Sikorskiego, Partyzancką, Żwirki i Wigury, Konstantynowską i Partyzancką do krańcówki Sikorskiego.

Z krańcówki Sikorskiego pojadą ulicami: Partyzancką, Konstantynowską, Żwirki i Wigury, Partyzancką, Sikorskiego, Warszawską i 3 Maja do 20 Stycznia, następnie stałą trasą do Dworca PKP.

Przystanek Konstantynowska / Partyzancka (kier. Sikorskiego) będzie tymczasowo funkcjonował wyłącznie jako przystanek dla wysiadających.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

  • kier. Sikorskiego: Warszawska / 3 Maja (tymczasowy), Sikorskiego / Warszawska NŻ, Sikorskiego / Partyzancka NŻ
  • kier. Dworzec PKP: Sikorskiego / Partyzancka NŻ, Sikorskiego / Piaskowa NŻ, Warszawska / 3 Maja (tymczasowy)

Linie 4 i 6:

Autobusy linii 4 i 6 z Waltera-Jankego pojadą bez zmian do ul. 3 Maja, następnie ulicami: Warszawską, Sikorskiego, Partyzancką do św. Jana i dalej stałymi trasami. Analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu:

  • kier. 15. P. P. Wilków i Karolew: Warszawska / 3 Maja (tymczasowy), Sikorskiego / Warszawska NŻ, Sikorskiego / Partyzancka NŻ
  • kier. Waltera-Jankego: Partyzancka / Konstantynowska NŻ, Sikorskiego / Partyzancka NŻ, Sikorskiego / Piaskowa NŻ, Warszawska / 3 Maja (tymczasowy)

Linia D:

Autobusy linii D w sobotnich popołudniowych kursach z Waltera-Jankego pojadą bez zmian do ul. 3 Maja, następnie ulicami: Warszawską, Sikorskiego, Partyzancką do św. Jana i dalej jak dotychczas do Łasku. Analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu: Warszawska / 3 Maja (tymczasowy) – w obydwu kierunkach

Za utrudnienia przepraszamy.