28-30 lipca darmowe przejazdy 41 i N4B

Od piątku 28 lipca do niedzieli 30 lipca tramwajami linii 41 i autobusami linii nocnej N4B oraz całą komunikacją miejską w Łodzi będzie można podróżować za darmo, w obydwu strefach biletowych. Osoby, które będą posiadać ważny bilet okresowy łódzkiego lokalnego transportu zbiorowego w dniach 28-30 lipca, będą mogły wydłużyć ważność Migawki.

Bezpłatne przejazdy na liniach 41 i N4B dotyczą obydwu stref taryfowych, a więc obowiązują na całej trasie. Za darmo będzie można korzystać ze wszystkich linii łódzkiej komunikacji miejskiej.

Osoby, które będą posiadać ważny bilet okresowy łódzkiego lokalnego transportu zbiorowego w dniach 28-30 lipca, będą mogły wydłużyć ważność Migawki. Jeśli migawkę mamy ważną np. do 31 lipca, jej termin przedłuży się o kolejne 3 dni. Pasażer musi aktywować dodatkowe darmowe dni przed zakupieniem kolejnego biletu. Można to będzie zrobić u kontrolera, w biletomacie MPK-Łódź lub w Punkcie Sprzedaży Biletów. Wykorzystanie wydłużonego okresu musi nastąpić bezpośrednio po zakończeniu ważności obowiązującego biletu okresowego.

Podstawa prawna:

Uchwała Nr LXXVI/2291/23 z dnia 31 maja 2023 r. Rady Miejskiej w Łodzi, zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia opłat za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi.