str. główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania deklaracja dostępności linki

Autobusy:

Poniedziałek, godzina 00:54

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy Z41
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa linii Z41
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji

FlixBus z Pabianic do Pragi, Wrocławia i Warszawy

Autokary FlixBus linii N1300 łączącej stolice Polski i Czech teraz zatrzymują się także w Pabianicach przy dworcu PKP. Do Warszawy Zachodniej autobusy ruszają z Pabianic codziennie o 6:15, zatrzymują się też przy lotnisku Chopina. Do Pragi odjedziemy natomiast o 23:35, przystanki są też we Wrocławiu i Libercu. FlixBus to kolejny przewoźnik na dworcu PKP.

Autobusy FlixBus odjeżdżają codziennie ze stanowiska nr 2 przy Dworcu PKP. Do Warszawy ruszają o godz. 6:15. Zatrzymują się w Łodzi na dworcu Fabrycznym oraz w Warszawie przy lotnisku Chopina (o 8:35) i na dworcu Zachodnim (o 8:55). Z Warszawy Zachodniej do Pabianic można wrócić o 21:00, natomiast 20 minut później autobus odjeżdża z lotniska Chopina.

Do Pragi zielony autokar FlixBus odjeżdża z Pabianic codziennie o godz. 23:35. Zatrzymuje się we Wrocławiu (na placu Grunwaldzkim i dworcu autobusowym), w Libercu i Pradze. Na główny dworzec autobusowy Florenc w stolicy Czech autobus przyjeżdża o godzinie 7:00. Kurs powrotny zaczyna się w Pradze o 23:00. Autobus dociera do Pabianic po 7 godzinach – o 6:10.

Oto rozkład jazdy linii N1300:
Warszawa » Pabianice » Praga
Praga » Pabianice » Warszawa

Bilety na przejazd można kupić on-line na stronie flixbus.com albo za pomocą aplikacji Flixbus. W Pabianicach są również dostępne w trzech stacjonarnych punktach sprzedaży, które zlokalizowane są w biurach podróży Kartagina (w CH Echo przy ul. Zamkowej 31), Travel Pabianice (przy ul. Pułaskiego 1) oraz PA-CO-TOUR (przy ul. Kościuszki 5).

O to, aby przewoźnik rozszerzył swoją ofertę przewozową o postój w Pabianicach, zabiegał Urząd Miejski. Przy dworcu kolejowym został utworzony przystanek przeznaczony dla przewoźników autokarowych. Od grudnia zatrzymują się tam autobusy PKS Wieluń (zapewniające dojazd do Łodzi, Łasku, Widawy czy Wielunia), a teraz także międzynarodowa linia FlixBus. W tym miejscu postój mają również autobusy linii pracowniczych. Tym samym dworzec PKP stał się zintegrowanym węzłem komunikacyjnym, gdzie podróżni mają do dyspozycji nie tylko autobusy miejskie i pociągi, ale także autobusy międzymiastowe i pracownicze. Podróżni mogą korzystać z parkingu oraz budynku dworca z ogrzewaną poczekalnią i bezpłatną toaletą.

środa, 30.03.2022 / godz.: 12:20
Od 4.05 powrót na stałą trasę


Od 4.05 tymczasowa zmiana trasy


Od 7.03 tymczasowa zmiana trasy


Od 4.10 tymczasowa zmiana trasy


Od 1.09 tymczasowa zmiana trasy


Od 19.04 tymczasowa zmiana trasy

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27