str. główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania deklaracja dostępności linki

Autobusy:

Poniedziałek, godzina 11:49

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy Z41
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa linii Z41
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji

Objazdy linii N4B w Łodzi

W nocy z 15 na 16 października (z piątku na sobotę) autobusy linii N4B z pętli Stoki Skalna w kierunku Pabianic pojadą w Łodzi objazdem ulicami Skalną, Kasprowy Wierch, Pomorską, Giewont, Pieniny. Z kolei od nocy z 16 na 17 października (z soboty na niedzielę), w związku z remontem ul. Jaracza, pojadą objazdem przez pl. Dąbrowskiego i Dworzec Łódź Fabryczna.

W związku z awaryjnymi pracami wodociągowymi w ul. Zbocze, w nocy 15/16 października 2021 r. (z piątku na sobotę) autobusy linii N4B z pętli Stoki Skalna kierowane będą objazdem przez ulice: Skalną, Kasprowy Wierch, Pomorską, Giewont, Pieniny i dalej bez zmian do Pabianic. Objazd obowiązuje tylko w podanym kierunku.

Na czas objazdu uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek: Giewont / Zbocze, w kierunku północnym (przed skrzyżowaniem w pobliżu ulicznego zdroju).

Od nocy z 16 na 17 października 2021 r. (z soboty na niedzielę), ze względu na rozpoczęcie remontu ulicy Jaracza (na odcinku: Sterlinga – POW), zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana trasy linii N4B. Z pętli Stoki Skalna autobusy pojadą bez zmian do skrzyżowania ulic Sterlinga i Jaracza, a następnie objazdem ulicami: Sterlinga, Narutowicza, Rodziny Scheiblerów, Rodziny Poznańskich (przy Dworcu Łódź Fabryczna), POW, Jaracza i dalej właściwą trasą do Pabianic. Objazd obowiązuje tylko w podanym kierunku.

Na czas prac przystanek Jaracza / POW zostaje przeniesiony za skrzyżowanie. Na trasie objazdu autobusy linii N4B zatrzymają się dodatkowo na przystankach: Narutowicza / pl. Dąbrowskiego i Rodziny Poznańskich / Dw. Łódź Fabryczna.

Za utrudnienia przepraszamy.

piątek, 15.10.2021 / godz.: 17:18
Od 4.05 powrót na stałą trasę


Od 4.05 tymczasowa zmiana trasy


Od 7.03 tymczasowa zmiana trasy


Od 4.10 tymczasowa zmiana trasy


Od 1.09 tymczasowa zmiana trasy


Od 19.04 tymczasowa zmiana trasy

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27