str. główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania deklaracja dostępności linki

Autobusy:

Piątek, godzina 13:15

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy Z41
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa linii Z41
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji

W kilka minut na Retkinię od 13 czerwca

Od niedzieli 13 czerwca wchodzi w życie modyfikacja kolejowego rozkładu jazdy. Uruchomiony zostanie wtedy nowy przystanek osobowy Łódź Retkinia. Będą się na nim zatrzymywać wszystkie pociągi jadące z Pabianic do Łodzi, za wyjątkiem pośpiesznych spółki PKP InterCity. Nocne pociągi z Pabianic pojadą m.in. do Przemyśla, Rzeszowa, Kołobrzegu, Łeby i na Hel.

Zmieniony rozkład jazdy pociągów będzie obowiązywał od 13 czerwca do 28 sierpnia.

W rozkładzie jazdy od 26 czerwca pojawią się nowe nocne połączenia dalekobieżne spółki PKP InterCity:
» pociąg TLK „Korsarz” zawiezie nas do Gdańska (w około 5 godzin) oraz dalej na Hel i do Łeby (dojazd tam zajmie o 3 godziny dłużej), pociąg odjedzie z Pabianic (w zależności od daty) o godz. 2:07 albo 2:20, w przeciwnym kierunku TLK „Korsarz” pojedzie do Krakowa o godz. 2:11 lub 2:20;
» pociąg TLK „Bursztyn” pojedzie natomiast do Kołobrzegu (podróż zajmie niecałe 7 godzin, z Pabianic pociąg odjedzie o 2:06 lub 2:16), w przeciwnym kierunku TLK „Bursztyn” zapewni natomiast dojazd przez Kraków i Rzeszów do Przemyśla (odjazd o 2:41).

W rozkładzie jazdy nadal będzie jedna para pociągów przyśpieszonych ŁKA jadących z Łodzi do Sieradza w godzinach porannych i popołudniowych. Trasę z Sieradza do Pabianic pociąg ten pokonuje w 28 minut, a z Łodzi Kaliskiej do Pabianic – w 10 minut.

Popołudniowy pociąg ŁKA przyspieszony (odjazd z Łodzi Fabrycznej od poniedziałku do piątku o 15:27) pojedzie w relacji Łódź Fabryczna – Łódź Widzew – Zgierz – Łódź Kaliska – Pabianice – Sieradz. Czas przejazdu z Łodzi Fabrycznej do Pabianic wyniesie 58 minut.

Dla mieszkańców Pabianic dojeżdżających na łódzkie osiedle Retkinia dużym ułatwieniem będzie nowy przystanek osobowy Łódź Retkinia, na którym od 13 czerwca będą zatrzymywały się pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, PolRegio i Kolei Wielkopolskich. Czas przejazdu między Pabianicami a przystankiem Łódź Retkinia wyniesie od 7 do 9 minut.

Od 13 czerwca do 16 sierpnia PKP PLK będzie prowadzić prace związane z modernizacją mostu na odcinku Zduńska Wola – Sieradz oraz z modernizacją łącznicy kolejowej ze stacji Zduńska Wola Karsznice. Z tej przyczyny, 6 pociągów ŁKA zostanie zastąpionych Zastępczą Komunikacją Autobusową na odcinku Zduńska Wola – Sieradz.

Oto rozkład jazdy kolei ważny od 13 czerwca do 28 sierpnia:czwartek, 10.06.2021 / godz.: 20:05
Od 24.09 wznowienie kursowania na tymczasowo zmienionej trasie


Od 24.09 do 26.09 tymczasowa zmiana trasy w Łodzi


Od 1.09 tymczasowa zmiana trasy


Od 1.09 zmiana rozkładu jazdy


Od 29.08 zmiana rozkładu jazdy


Od 23.08 tymczasowa zmiana trasy i rozkładu jazdy


Od 19.04 tymczasowa zmiana trasy

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27