strona główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania reklama w serwisie linki

Autobusy:

Środa, godzina 08:19

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy Z41
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa linii Z41
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji

Zamknięta ul. Kilińskiego. Zmiany od 27 kwietnia

Od poniedziałku 27 kwietnia 2020 rozpocznie się kolejny etap przebudowy drogi wojewódzkiej nr 485. Nieprzejezdna będzie ulica Kilińskiego na odcinku między Moniuszki a Roweckiego, a na odcinku od Roweckiego do Świetlickiego będzie jednokierunkowa. Wprowadzamy zmiany na liniach 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 260, 261, 262, 263 i 265.

Większość autobusów jadących w kierunku centrum (oprócz linii 1) będzie kursować ulicą Mariańską. Do odwołania będzie obowiązywał zakaz ruchu na ul. Mariańskiej, za wyjątkiem autobusów, taksówek i docelowych wjazdów gospodarczych. Autobusy linii 1 ominą z kolei zamkniętą ulicę Kilińskiego ulicami Świętokrzyską (w stronę centrum) i Piękną (w stronę dworca PKP). Ulice Świętokrzyska i Piękna będą jednokierunkowe. Objazd dla samochodów będzie z kolei wytyczony ulicami Świetlickiego, Nawrockiego, 20 Stycznia, 3 Maja, Warszawską i Zamkową. Na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i 3 Maja będzie ustawiona tymczasowa sygnalizacja świetlna. Na ulicy Grobelnej zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy.

Linia 1:
Od poniedziałku 27 kwietnia do odwołania autobusy linii 1 będą kursować objazdem. Z Dworca PKP pojadą bez zmian do przystanku Orla / Świętokrzyska, dalej objazdem ulicami Świętokrzyską, Moniuszki, Kilińskiego i następnie stałą trasą do Waltera-Jankego. W przeciwnym kierunku dojadą bez zmian do przystanku Kilińskiego / SDH, dalej pojadą ulicami: Kilińskiego, Moniuszki i Piękną do Orlej, dalej właściwą trasą do Dworca PKP.

Przystanki dodatkowe na trasie objazdu: Moniuszki / Mariańska (kier. Waltera-Jankego), Moniuszki / Kościuszki (kier. Dworzec PKP).

Linie 2, 7, 260, 261, 262:
Od poniedziałku 27 kwietnia do odwołania autobusy linii 2, 7, 260, 261 i 262 z Waltera-Jankego pojadą bez zmian do ulicy Grota-Roweckiego, dalej objazdem ulicami: Orlą, Mariańską, Moniuszki do Kilińskiego i następnie stałymi trasami. Analogiczna trasa objazdu obowiązuje w przeciwnym kierunku.
Uwaga! Na trasie objazdu autobusy nie zatrzymują się na przystanku Orla / Ewangelicka.

Linie 4, 6:
Autobusy linii 4 i 6 od poniedziałku 27 kwietnia wracają na stałe trasy, tj. przez ulice Kilińskiego i Moniuszki.

Linie 3, 5:
Od poniedziałku 27 kwietnia do odwołania zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku Orla / Kilińskiego w kierunku Sikorskiego i Waltera-Jankego.

Linia 263:
Od poniedziałku 27 kwietnia do odwołania autobusy linii 263 będą kursować tymczasowo zmienioną trasą: z Waltera-Jankego pojadą bez zmian do przystanku Grota-Roweckiego / 20 Stycznia, dalej ulicami: Grota-Roweckiego, Orlą, Mariańską, Moniuszki do Kilińskiego i następnie właściwą trasą do Ksawerowa. Uwaga! W kierunku Ksawerowa autobus omija ulice Nawrockiego, Gawrońską i Bugaj. Rejon ulic Gawrońskiej i Bugaj (komunikacja w kierunku centrum) tymczasowo będzie obsługiwany linią 265.
Przystanki dodatkowe na trasie objazdu (kier Ksawerów): Grota-Roweckiego / Gryzla, Grota-Roweckiego / Bugaj

Z Ksawerowa autobusy linii 263 pojadą bez zmian do przystanku Kilińskiego / SDH, dalej ulicami: Kilińskiego, Moniuszki, Mariańską, Orlą do Roweckiego i dalej stałą trasą do Waltera-Jankego (czyli z przejazdem przez ul. Bugaj, Drewnowską i Nawrockiego).

Linia 265:
Od poniedziałku 27 kwietnia autobusy linii 265 z Pawlikowic bez zmian dojadą do Bychlewa, dalej pojadą ulicami: Jutrzkowicką, Świetlickiego, Bugaj, Roweckiego, Orlą, Mariańską, Moniuszki do Kilińskiego i dalej bez zmian.
Przystanki dodatkowe na trasie objazdu (kier Pabianice): Świetlickiego / Jutrzkowicka (na żądanie), Bugaj / Gawrońska (na żądanie), Bugaj / Grota-Roweckiego, Grota-Roweckiego / Kilińskiego.

W przeciwnym kierunku autobusy linii 265 dojadą bez zmian do przystanku Kilińskiego / SDH, dalej pojadą zmienioną trasą ulicami: Kilińskiego, Moniuszki, Mariańską, Orlą do Kilińskiego i następnie stałą trasą do Pawlikowic.

Mapa
Mapa sieci komunikacji miejskiej od 27 kwietnia (kliknij, aby powiększyć – PDF):

środa, 22.04.2020 / godz.: 09:58

Od 7.01 zmiana taryfy opłat


Od 4.12 zawieszenie linii


Od 9.11 w dni robocze obowiązuje rozkład powszedni wolny od nauki szkolnej

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27