strona główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania reklama w serwisie linki

Autobusy:

Sobota, godzina 05:51

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy Z41
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa linii Z41
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji

Koronawirus – informacja (AKTUALIZACJA)

Monitorujemy sytuację związaną z koronawirusem w Polsce. MZK zwiększyło procedury sanitarne w autobusach, ze szczególnym uwzględnieniem dezynfekcji autobusów i biletomatów. Drzwi otwierane są przez kierowcę (bez konieczności użycia przycisku przez pasażera). Od 12 do 25 marca na liniach 7 i 263 obowiązuje rozkład powszedni wolny od nauki szkolnej.

Na przystankach kierowcy otwierają wszystkie drzwi w pojeździe, nie jest wymagane używanie przez pasażerów przycisku „DRZWI”. Zmiana ma na celu skuteczniejsze wietrzenie pojazdów oraz ograniczenie dotykania przycisków przez pasażerów. Bez zmian pozostaje sygnalizowanie zamiaru wysiadania na przystankach na żądanie przyciskiem „STOP”.

Od piątku 13 marca 2020 r., w ramach działań profilaktycznych związanych z zagrożeniem koronawirusem, do odwołania będzie wstrzymana sprzedaż biletów przez kierowców autobusów.

Zalecamy zakup biletów przy pomocy aplikacji mobilnych na smartfony (SkyCash lub mobilet). W przypadku dokonywania zakupu biletów w kasach biletowych rekomendujemy dokonywanie płatności kartami płatniczymi. Przypominamy o możliwości zakupu biletu okresowego przez internet na stronie www.migawka.lodz.pl.

Pasażerom od 13 marca nie będzie udostępniana pierwsza para drzwi. Wsiadanie i wysiadanie będzie się odbywało drugą i trzecią parą drzwi. Przestrzeń przy kabinie kierowcy będzie sukcesywnie wydzielana jako niedostępna dla pasażerów.

Od 11 marca Miejski Zakład Komunikacyjny czasowo wstrzymał świadczenie usług komercyjnego mycia pojazdów w myjni samochodowej.

Codzienną dezynfekcją zostały objęte poręcze, przyciski i uchwyty w autobusach, kasowniki, biletomaty stacjonarne i mobilne oraz blaty podawcze w Punktach Sprzedaży Biletów.

Na ekranach w autobusach emitowany jest spot informacyjny na temat koronawirusa, przekazany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Pabianicach.

W związku z odwołaniem zajęć dydaktycznych w szkołach, od 12 do 25 marca na liniach 7 i 263 będzie obowiązuje rozkład jazdy powszedni wolny od nauki szkolnej. To oznacza, że o godz. 7:20 zamiast kursu linii 263 z Waltera-Jankego do ul. Zachodniej w Ksawerowie jest realizowany kurs linii 7 do Piłsudskiego. Pozostałe kursy (w tym kurs linii 263 o 7:28 z Waltera-Jankego do Ksawerowa) realizowane są bez zmian.

środa, 11.03.2020 / godz.: 15:42
Od 4.05 tymczasowa zmiana trasy


Od 1.05 zmiana cen biletów okresowych


Od 28.04 zmiany przystankowe na ul. Zamkowej


Od 19.04 zmiana rozkładu jazdy


Od 19.04 tymczasowa zmiana trasy


Od 1.03 tymczasowa zmiana trasy


Od 4.12 zawieszenie linii


Od 9.11 w dni robocze obowiązuje rozkład powszedni wolny od nauki szkolnej

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27