strona główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania reklama w serwisie linki

Autobusy:

Środa, godzina 06:55

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa przejazdu
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji

Promocja: z Visa i SkyCash taniej nawet o połowę

Zapłać za bilety kartą Visa, a nawet 50% ich wartości wróci do Ciebie w ramach programu Visa Oferty! SkyCash i Visa, w ramach wspólnej promocji, zachęcają do podróży i zwracają 50% wartości zakupionego biletu. Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej oraz kolei regionalnych dostępne w aplikacji SkyCash.

Pasażerowie korzystający z aplikacji SkyCash mają do dyspozycji pociągi 9 przewoźników (Łódzka Kolej Aglomeracyjna, POLREGIO, Koleje Śląskie, Arriva, Koleje Dolnośląskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, SKM Trójmiasto, Warszawska Kolej Dojazdowa) oraz komunikację miejską w ponad 60 miejscowościach, w tym w Pabianicach i Łodzi.

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować swoją kartę Visa na stronie visaoferty.pl, a następnie za pomocą tej samej karty zakupić bilet w aplikacji SkyCash. Po odbyciu podróży środki w wysokości połowy wartości biletu (jednak nie więcej, niż 10 zł) wrócą na konto SkyCash pasażera. Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca 2018 roku. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Aplikację SkyCash można pobrać za darmo w Google Play i App Store, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu m.skycash.com.

Visa Oferty to program, zapewniający szeroki wybór ofert od znanych i lubianych detalistów oraz szybki zwrot części poniesionych wydatków. Użytkownicy Visa Oferty otrzymują oferty zarówno dotyczące sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Zwrot części wydatków następuje bezpośrednio na rachunek karty zarejestrowanej w programie, zwykle do 5 dni od daty dokonania zakupów. Z Visa Oferty można korzystać poprzez stronę internetową www.visaoferty.pl oraz dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS i Windows.

wtorek, 12.06.2018 / godz.: 16:30
Od 11.02 do 22.02 w dni robocze obowiązuje rozkład powszedni wolny od nauki szkolnej (264 nie kursuje)


Od 6.02 zmiana rozkładu jazdy


Od 1.02 zmiana taryfy opłat


Od 23.10 zmiany przystankowe


Od 30.06 tymczasowa zmiana trasy

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27