strona główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania reklama w serwisie linki

Autobusy:

Niedziela, godzina 11:43

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa przejazdu
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Kup bilet
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji

28 czerwca Wyścig Solidarności – będą utrudnienia

W środę 28 czerwca w godz. od ok. 10:00 do ok. 10:25 odbędzie się w Pabianicach pierwszy etap 28. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków. Planowane są zmiany przejazdów autobusów linii 1, 3, 5, 262 i 265. Spodziewane są opóźnienia w kursowaniu autobusów wszystkich linii.

Kolarze wjadą od Łodzi ulicą Rypułtowicką i następnie przejadą ulicami: Konstantynowską, Partyzancką, św. Jana, Zamkową i Łaską, po czym pojadą w kierunku Łasku i Zduńskiej Woli.

Kierowcy samochodów oraz pasażerowie autobusów i tramwajów powinni liczyć się z utrudnieniami podczas wyścigu. Ulice na trasie przejazdu będą sukcesywnie zamykane przynajmniej kilka minut przed czołówką wyścigu. W godz. 10:00 – 11:00 spodziewane są opóźnienia w kursowaniu autobusów wszystkich linii, w szczególności: 1, 4, 261, 265, T i Z41. Faktyczne trasy przejazdów będą na bieżąco dostosowywane do aktualnych warunków ruchu drogowego i poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem. Planowane są niżej wymienione zmiany w kursowaniu autobusów linii 1, 3, 5, 262 i 265.

Linie 1 i 5
Zamiast kursu linii 1 o godz. 9:56 z Dworca PKP, zostanie wykonany kurs linii 5 do Waltera-Jankego. Kurs powrotny (o godz. 10:26 z Waltera-Jankego) zostanie wykonany bez zmian jako linia 1.

Linia 3
Kurs linii 3 o godz. 10:03 z Sikorskiego zostanie skierowany objazdem ulicami: Partyzancką, Północną, Żwirki i Wigury, Konstantynowską i dalej bez zmian do Dworca PKP.

Linia 262
Kurs linii 262 o godz. 10:01 z Kudrowic zostanie wykonany bez zmian do ul. Torowej, następnie autobus pojedzie objazdem ulicami: Wiejską, Moniuszki i Kilińskiego do Grota-Roweckiego, następnie stałą trasą do Waltera-Jankego.

Linia 265
Kurs linii 265 o godz. 10:04 z Sikorskiego będzie realizowany zmienioną trasą – ulicami: Partyzancką, Północną, Żwirki i Wigury, Konstantynowską, Warszawską i Zamkową do Kilińskiego, następnie bez zmian do Pawlikowic.

Za utrudnienia przepraszamy.

środa, 21.06.2017 / godz.: 14:33

Komentarze:


Urząd Miejski w Pabianicach nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi
zamieszczanych przez użytkowników w poniższych komentarzach.
Komentarze zawierające wulgaryzmy, treści obraźliwe, niezgodne z prawem
oraz adresy reklamujące inne strony internetowe będą kasowane.

Aby móc dodawać komentarze, należy być zalogowanym na portalu Facebook.com.
Od 4.09 tymczasowa zmiana trasy

Zaplanuj podróż:Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27