strona główna rozkłady jazdy wyszukiwarka połączeń plan rozwoju projekty UE kontakt do pobrania reklama w serwisie linki

Autobusy:

Niedziela, godzina 19:01

Zmiany:

 » Rozkład jazdy
 » Planer podróży
 » Bilety
 » Sieć sprzedaży
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Biletomaty
 » Ulgi
 » Kontrola biletów
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Dane osobowe
 » Mapa sieci
 » Historia
 » Tabor
 » Na żądanie
 » Regulamin
 » FAQ

Tramwaje:

 » Rozkład jazdy Z41
 » Bilety
 » Wspólny bilet
 » Migawka
 » Bilet przez telefon
 » Ulgi
 » Opłaty dodatkowe
 » Kontakt
 » Mapa linii Z41
 » Historia

Kolej:

 » Rozkład jazdy
 » Wspólny bilet WBA
 » Szukaj połączenia
 » Dworzec PKP
 » ŁKA
 » Kontakt

PKS, BUS:

 » Rozkład jazdy BUS
 » Rozkład jazdy PKS
 » Przystanki PKS
 » Kontakt
 » Dla przewoźników

Taxi:

 » Ceny, kontakt
 » Postoje taxi
 » Uzyskanie licencji
Nowy rozkład jazdy pociągów od 13 grudnia
piątek, 11.12.2020 / godz.: 20:08
pociąg ico icon W niedzielę 13 grudnia wejdzie w życie nowy rozkład jazdy pociągów. ŁKA zawiezie nas z Pabianic bezpośrednio na Łódź Fabryczną. Przewoźnik uruchomi też kursy do/z Ostrowa Wlkp. Dwie pary pociągów będą skomunikowane z połączeniami do Wrocławia i Poznania. Nowością będą też piątkowe i niedzielne kursy Kolei Wielkopolskich na trasie Poznań Główny – Pabianice – Łódź Widzew.

Linie 7 i N4B: zmiany od 3 grudnia
wtorek, 1.12.2020 / godz.: 12:55
autobus - ikona icon Od czwartku 3 grudnia nastąpi zmiana rozkładu jazdy linii 7. Liczba kursów tej linii zostanie tymczasowo ograniczona – „siódemka” będzie kursować jak w wakacje. Ponadto, do odwołania zostanie zawieszona linia nocna N4B. Powodem wprowadzanych zmian jest znacznie zmniejszona liczba pasażerów spowodowana licznymi ograniczeniami życia codziennego.

Przystanki na ul. Rzgowskiej po modernizacji
wtorek, 24.11.2020 / godz.: 20:05
d15 icon Od wtorku 24 listopada autobusy linii T zatrzymują się w nowo wybudowanych zatokach autobusowych na przystankach Rzgowska 218 i Rzgowska / Zaradzyńska. Ponadto, w miejsce dotychczasowego przystanku Rzgowska 35 funkcjonuje od dziś przystanek w nowej stałej lokalizacji - Rzgowska 39. Łącznie na ul. Rzgowskiej przebudowaliśmy 5 przystanków.

Karniszewicka 208: nowa stacja roweru publicznego
piątek, 20.11.2020 / godz.: 17:26
rower publiczny icon Rowerem publicznym można dojechać na Zatorze i zostawić go w stacji przy ul. Karniszewickiej. Właśnie zamontowana została dodatkowa – w sumie piętnasta - stacja rowerowa. Lokalizacja przy dawnej krańcówce przy ul. Karniszewickiej jest na prośbę mieszkańców. To tzw. stacja mobilna, złożona z 5 stojaków, ale bez totemu informacyjnego.

Trwa przebudowa linii tramwajowej (VIDEO)
czwartek, 19.11.2020 / godz.: 10:59
UE icon Przebudowa linii tramwajowej wkroczyła w listopadzie w kolejną fazę. Rozpoczęto demontaż starego torowiska w Ksawerowie. Przekazano również wykonawcy teren pętli tramwajowej przy ul. Wiejskiej. Nadal trwają także roboty torowe wzdłuż ulicy Łaskiej w Pabianicach. Przygotowaliśmy materiał video obrazujący postęp prac.

Korekta rozkładów jazdy pociągów od 8 listopada
niedziela, 8.11.2020 / godz.: 16:03
pociąg ico icon W niedzielę 8 listopada weszła w życie kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów. Zmieniony rozkład jazdy będzie obowiązywał do 12 grudnia. Ze względu na remont stacji Łódź Kaliska kursowanie wszystkich pociągów ŁKA zostało wydłużone do i ze stacji Łódź Widzew. Pociągi te zatrzymują się na Lublinku, Łodzi Kaliskiej, przy ul. Pabianickiej, na Chojnach i Olechowie.

Przywrócone przystanki. Które?
niedziela, 8.11.2020 / godz.: 14:00
d15 icon Od niedzieli 8 listopada od godz. ok. 13:30 zostało przywrócone funkcjonowanie przystanku Grota-Roweckiego / Kilińskiego. Tym samym na przystanku Orla / Ewangelicka zatrzymują się tylko autobusy linii 3 i 5. Z kolei od piątku 6 listopada zostały uruchomione przystanki na ul. Jutrzkowickiej w stałych lokalizacjach – w zatokach autobusowych.

Zmiana na liniach 7 i 263
środa, 4.11.2020 / godz.: 20:08
autobus - ikona icon Od poniedziałku 9 listopada do odwołania (wstępnie do 27 listopada) na liniach autobusowych nr 7 i 263 w dni robocze będzie obowiązywał rozkład jazdy powszedni wolny od nauki szkolnej. To oznacza, że zamiast kursu linii 263 o godz. 7:20 z Waltera-Jankego do ul. Zachodniej w Ksawerowie będzie wykonywany kurs linii 7 do Piłsudskiego.

Przedłużona możliwość zawieszenia Migawki
wtorek, 3.11.2020 / godz.: 16:08
migawka icon Pasażerowie, którzy obecnie nie jeżdżą do szkoły i pracy, a mają ważną migawkę, mogą ją zawiesić. Taka możliwość została przedłużona o pół roku. Zawieszenie biletu okresowego dotyczy komunikacji autobusowej MZK Pabianice, całej komunikacji MPK-Łódź, Wspólnego Biletu Aglomeracyjnego, Wspólnego Biletu Łódzko-Pabianickiego.

Zamknięcie cmentarzy. Co z komunikacją?
piątek, 30.10.2020 / godz.: 17:11
1 listopada icon Z powodu decyzji rządu o zamknięciu cmentarzy, nie będą wprowadzane zapowiadane wcześniej zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, które miały obowiązywać w sobotę 31 października i niedzielę 1 listopada. W sobotę 31 października obowiązuje rozkład jazdy sobotni bez zmian, natomiast w niedzielę 1 listopada - rozkład jazdy na niedziele i święta.

Zmiany przystankowe
czwartek, 29.10.2020 / godz.: 15:37
d15 icon Od piątku 30 października 2020 r. zostanie przywrócona stała organizacja ruchu autobusów na pętli autobusowej Waltera-Jankego. W stałej lokalizacji będzie funkcjonował również przystanek 20 Stycznia / kościół Miłosierdzia Bożego. Od poniedziałku 2 listopada przywracamy funkcjonowanie kasy biletowej na pętli Waltera-Jankego. Kolejne zmiany od 3 listopada.

« Poprzedni | Następny »Od 19.04 zmiana rozkładu jazdy


Od 19.04 tymczasowa zmiana trasy


Od 1.03 tymczasowa zmiana trasy


Od 4.12 zawieszenie linii


Od 9.11 w dni robocze obowiązuje rozkład powszedni wolny od nauki szkolnej

Zaplanuj podróż:Rowerowe Łódzkie:

 » Jak to działa?
 » Cennik
 » Mapa stacji
 » Regulamin
 » Aktualności
 » Kontakt
 » O projekcie

Facebook:

© Urząd Miejski w Pabianicach - Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji | komunikacja@um.pabianice.pl | tel. 42-225-46-27